Pension Mona, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Pension Mona se nachází v hlavní harrachovské ulici, pouhých 200 metrů od sedačkové lanovky, a nabízí bezplatné parkoviště, zdarma dostupné Wi-Fi i restauraci.

Mona Pension poskytuje pokoje se satelitní TV, bezplatným Wi-Fi, koupelnou a sprchou nebo vanou. V některých pokojích najdete také jídelní část a dobře vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, chladničkou i kuchyňským náčiním.

V restauraci penzionu jsou podávány snídaně a výběr z pokrmů národní kuchyně. K dispozici jsou také lázně, ve kterých mohou hosté za příplatek relaxovat v soláriu nebo při masáži.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Mona:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Pension Mona na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Minigolf, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Svatební apartmá, Obědové balíčky, Bankomat, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Mona

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Mona