Wellness Hotel Svornost, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Wellness Hotel Svornost je obklopen malebnou krajinou Krkonoš, leží pouze 5 minut od centra Harrachova, oblíbeného zimního a letního horského letoviska.

V přízemí se nachází velké relaxační centrum, ve kterém naleznete krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness centrum, saunu, 2 solária, masáže, masáže a koupele nohou a mnoho dalších relaxačních procedur.

Vychutnejte si skvělé jídlo z bohatého bufetu nebo jednou týdně v letních měsících grilované maso.

Příjemně zařízené pokoje vám zaručí klidný a nerušený odpočinek.

V zimě se každý večer organizuje diskotéka, kde můžete protancovat celou noc.

V zimní sezoně si v hotelu Svornost Wellness lze vypůjčit a uschovat lyžařské vybavení. V letních měsících je v hotelu k dispozici půjčovna horských kol.

Detailní informace a rezervace pokojů - Wellness Hotel Svornost:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Wellness Hotel Svornost na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Kulečník, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (formou bufetu), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Kadeřnictví/Kosmetika, Směnárna, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Uzamykatelné skříňky, Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Parkování Veřejné parkování je možné za 5 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Wellness Hotel Svornost

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Wellness Hotel Svornost