SKIMU apartmány a sportcentrum, Horní Malá Úpa

| Středisko: Horní Malá Úpa

Moderní SKiMU apartmány a sportcentrum se nachází pouhých 100 metrů od sjezdovky Pomezky v krkonošském lyžařském středisku Malá Úpa a nabízí kompletně vybavené apartmány, bohaté sportovní zázemí, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště

Součástí jednotlivých apartmánů je koupelna, satelitní TV a kuchyňský kout s myčkou i veškerým potřebným náčiním a nádobím. Výhled směřuje na okolní hory.

Snídaně a večeře jsou k dispozici na základě předchozí rezervace a podávány jsou v hotelovém baru. Na úpatí sjezdovky jen několik kroků od budovy hotelu najdete restauraci Skimu House.

Sportovní a rekreační zázemí hotelu zahrnuje tenisové a squashové kurty, saunu, vířivku a mnoho dalšího. Nechybí ani herna se stolním tenisem a kulečníkem.

Hosté ubytovaní v apartmánech SKiMU mají nárok na slevu z ceny 7denního skipasu i na veškeré aktivity, kterým se lze v hotelu věnovat.

Detailní informace a rezervace pokojů - SKIMU apartmány a sportcentrum:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

SKIMU apartmány a sportcentrum na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Masáže, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Squash, Minigolf, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Společenské prostory, Služba praní, Kyvadlová doprava (zdarma), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení SKIMU apartmány a sportcentrum

Jiné možnosti ubytování ve středisku Horní Malá Úpa a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení SKIMU apartmány a sportcentrum