Sportovně Rekreační Areál Ráj, Kněžmost

| Středisko: Kněžmost

Toto uskupení bungalovů a dřevěných chatek se nachází ve vesnici Kněžmost, která leží v přírodní rezervaci Český ráj. Komplex nabízí úctyhodný počet sportovišť a rekreačních možností, včetně 9jamkového golfového hřiště.

Sportovně Rekreační Areál Ráj má pokoje standardně poskytující bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Veškeré ubytování má vlastní vchod a obývací pokoj. V koupelně najdete toaletní potřeby a ručníky.

Hostům jsou zde k dispozici tenisové a squashové kurty, bowling a krytý venkovní bazén. Můžete navštívit také wellness část se saunou a fitness centrem. Můžete se objednat i na masáž.

Restaurace Areálu Ráj servíruje česká jídla. Zahřejte se u krbu v baru nebo si užijte letní grilování.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sportovně Rekreační Areál Ráj:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Sportovně Rekreační Areál Ráj na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Herna, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Karaoke, Šipky, Knihovna, Cyklistika, Bowling, Squash, Minigolf, Pronájem kol, Animační tým, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Doprava na letiště, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sportovně Rekreační Areál Ráj

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kněžmost a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sportovně Rekreační Areál Ráj