Pytloun City Boutique Hotel, Liberec

| Středisko: Liberec

Tento hotel se nachází 100 metrů od historického centra Liberce, které pochází ze 16. století, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Za příplatek mají hosté hotelu přístup do wellness centra Luxury Island Spa.

Součástí všech pokojů je koupelna, výhled na město nebo na Ještěd a v některých případech také vířivka. Pytloun City Boutique Hotel připravuje snídani, kterou si hosté mohou objednat přímo do svým individuálně zařízených pokojů.

V hotelové italsko-české restauraci jsou podávány pokrmy s čerstvých surovin.

Recepce hotelu je nepřetržitě otevřená a k dispozici je také kryté hlídané parkoviště a služba praní prádla. Lyžařský areál Ještěd je vzdálený 5 km a hotel má vlastní lyžárnu.

Pytloun City Boutique Hotel stojí 150 metrů od autobusového nádraží a 290 metrů od nákupního centra. Přibližně 900 metrů od hotelu můžete navštívit aquacentrum a za půl hodiny dojdete k liberecké botanické i zoologické zahradě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pytloun City Boutique Hotel:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Pytloun City Boutique Hotel na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Prodej skipasů, Aktivity Denní tisk, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Business centrum, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Čištění bot, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Designový hotel, Obchody v hotelu, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Parkování Soukromé parkování je možné za 6 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pytloun City Boutique Hotel

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pytloun City Boutique Hotel