Mala draha Skalsko – zahradni zeleznice - hotely, penziony a apartmány v okolí


Zámek Lobeč (7.44 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Zámek Lobeč se nachází v Lobči, 44 km od Liberce a 45 km od Prahy. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje a apartmá mají pohodlné posezení. Zámek Lobeč poskytuje bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také TV s plochou obrazovkou. Součástí ubytování je i sdílený lounge. V okolí se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice a dalším aktivitám. Penzion Zámek Lobeč stojí 18 km od Mladé Boleslavi a 50 km od Ústí nad Labem. Letiště Václava Havla je vzdáleno 49 km. ... Více informací o ubytování »

B&B Lobec (7.45 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
B&B Lobeč se nachází přímo naproti pivovaru Lobeč ve Středočeském kraji, 45 km od Prahy, a nabízí gril a sluneční terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Z několika pokojů je vidět do zahrady nebo na město. Pokoje mají sdílenou koupelnu a v celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Navíc je k dispozici fén a toaletní potřeby zdarma. Penzion B&B Lobeč stojí 44 km od Liberce, 50 km od Ústí nad Labem a 48 km od letiště Václava Havla Praha. ... Více informací o ubytování »

Apartmán U rybníka (7.52 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Lobeči, 42 km od Prahy a nabízí gril. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Apartmán zahrnuje kuchyň a posezení. K dispozici je také TV s plochou obrazovkou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán U rybníka je vzdálený 44 km od Liberce a 50 km od Ústí nad Labem. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Na letiště Václava Havla Praha je to 49 km. ... Více informací o ubytování »

Sand Martin (8.93 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Sand Martin se nachází u golfového hřiště Sand Martin Holes v Mladé Boleslavi a má à la carte restauraci s mezinárodními pokrmy a bar. Snídaně formou bufetu je k dispozici na požádání. Hotel má recepci s nepřetržitým provozem.Sand Martin nabízí klimatizované pokoje s moderním zařízením. Zahrnují stylovou koupelnu, satelitní TV a balkon nebo terasu s výhledem na golfové hřiště. Některé pokoje mají také posezení. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si vychutnat masáže a různé kosmetické procedury.Muzeum Škoda Auto je vzdáleno 5 km, stejně jako centrum Mladé Boleslavi. Sand Martin se nachází 100 metrů od autobusové zastávky. Na místě lze bezplatně parkovat. Doprava z letiště je k dispozici na požádání a za příplatek. ... Více informací o ubytování »

Sand Martin (8.98 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Sand Martin se nachází u golfového hřiště Sand Martin Holes v Mladé Boleslavi a má à la carte restauraci s mezinárodními pokrmy a bar. Snídaně formou bufetu je k dispozici na požádání. Hotel má recepci s nepřetržitým provozem. Sand Martin nabízí klimatizované pokoje s moderním zařízením. Zahrnují stylovou koupelnu, satelitní TV a balkon nebo terasu s výhledem na golfové hřiště. Některé pokoje mají také posezení. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si vychutnat masáže a různé kosmetické procedury. Muzeum Škoda Auto je vzdáleno 5 km, stejně jako centrum Mladé Boleslavi. Sand Martin se nachází 100 metrů od autobusové zastávky. Na místě lze bezplatně parkovat. Doprava z letiště je k dispozici na požádání a za příplatek. ... Více informací o ubytování »

Restaurace a penzion V Zálesí (8.98 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Restaurace a penzion V Zálesí se nachází v obci Čistá, 35 km od Liberce a 50 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také pokojová služba. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří golf a pěší turistika. Restaurace a penzion V Zálesí leží 9 km od Mladé Boleslavi, 46 km od obce Žitava a 59 km od letiště Václava Havla Praha. ... Více informací o ubytování »

Penzion Piano Ranch (9.96 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Na ranči si můžete zamluvit vyjížďky na koních, vyhlídkové lety a seskoky padákem. V každém pokoji naleznete posezení, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou a sítě proti komárům. Penzion Piano Ranch disponuje restaurací, kde si pochutnáte na pokrmech domácí kuchyně. Snídani si můžete sníst i v pohodlí pokoje a na požádání vám zde připraví obědový balíček. Hosté mohou využívat terasu a zahradu. V areálu hotelu je zdarma k dispozici garážové stání a dostupná je také autobusová doprava. V Mladé Boleslavi můžete navštívit malé zoo a různé zajímavosti, jako například zámek a Muzeum Škoda. ... Více informací o ubytování »

Penzion Piano Ranch (9.96 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Na ranči si můžete zamluvit vyjížďky na koních, vyhlídkové lety a seskoky padákem.V každém pokoji naleznete posezení, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou a sítě proti komárům.Penzion Piano Ranch disponuje restaurací, kde si pochutnáte na pokrmech domácí kuchyně. Snídani si můžete sníst i v pohodlí pokoje a na požádání vám zde připraví obědový balíček.Hosté mohou využívat terasu a zahradu. V areálu hotelu je zdarma k dispozici garážové stání a dostupná je také autobusová doprava.V Mladé Boleslavi můžete navštívit malé zoo a různé zajímavosti, jako například zámek a Muzeum Škoda. ... Více informací o ubytování »

Hotel U Hradu (10.46 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Hotel U Hradu se nachází v historické části Mladé Boleslavi, v bezprostřední blízkosti hradu i místního muzea, a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi.Hotel poskytuje pokoje s trezorem, chladničkou a satelitní TV s plochou obrazovkou.Hotel U Hradu má také restauraci připravující tradiční česká jídla. Za příznivého počasí lze stolovat na slunné terase.Recepce je otevřená nepřetržitě a hlídané hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Počet parkovacích míst je však omezený. ... Více informací o ubytování »

Hotel U Hradu (10.46 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel U Hradu se nachází v historické části Mladé Boleslavi, v bezprostřední blízkosti hradu i místního muzea, a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hotel poskytuje pokoje s trezorem, chladničkou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Hotel U Hradu má také restauraci připravující tradiční česká jídla. Za příznivého počasí lze stolovat na slunné terase. Recepce je otevřená nepřetržitě a hlídané hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Počet parkovacích míst je však omezený. ... Více informací o ubytování »

Hotel Venec (10.49 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na náměstí historického centra Mladé Boleslavi, pouhých 200 metrů od místního hradu a přímo u autobusové zastávky. Provozuje vlastní restauraci. Hotel Věnec poskytuje pokoje provedené v odstínech růžové barvy s bezplatným Wi-Fi, koberci, TV a koupelnou. V hotelové restauraci je každé ráno podávána snídaně formou bufetu a po celý den pak lehké občerstvení. Než ochutnáte tradiční jídla české kuchyně, můžete zajít do baru na sklenku. ... Více informací o ubytování »

Hotel Venec (10.49 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na náměstí v historickém centru Mladé Boleslavi, pouhých 200 metrů od místního hradu, a nabízí vlastní restauraci. Přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku. Hotel Věnec poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením zařízené v odstínech růžové barvy. Podlahy mají pokryté koberci a nechybí v nich TV ani koupelna. V hotelové restauraci je každé ráno podávána snídaně formou bufetu a po celý den pak lehké občerstvení. Předtím, než se ochutnáte tradiční česká jídla, zajděte do baru na sklenku. Nabídka hotelových služeb dále zahrnuje manikúru, masáže a bezplatné parkoviště. Hotel stojí 700 metrů od krytého bazénu a 15 minut chůze od muzea Škoda Auto. ... Více informací o ubytování »

Hotel Zlatý Kohout (10.59 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Útulný hotel Zlatý kohout se nachází v centru Mladé Boleslavi, jen 50 metrů od autobusové zastávky na Staroměstském náměstí. V každém patře je společná kuchyň. Hosté mohou stolovat v hotelové restauraci nebo na zahradě. V celém objektu lze zdarma využívat připojení Wi-Fi.Hotel Zlatý kohout nabízí pokoje s vlastní koupelnou a elegantním interiérem, jehož atmosféru dotváří stropní klenby nebo obnažené dřevěné trámoví. Pro pohodlí hostů jsou pokoje vybaveny klimatizací, posezením s TV a lednicí. Některé mají balkon.V každém patře budovy najdete kuchyň, kde si můžete zdarma vzít toasty, sušenky, kávu a čaj. Útulná restaurace nabízí českou kuchyni a jídlo si tu můžete vychutnat také přímo venku na náměstí. Lobby bar je ideálním místem, kam po večeři zajít na skleničku.Podzemní parkovišt... Více informací o ubytování »

Hotel Zlatý Kohout (10.59 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Mladé Boleslavi! Útulný hotel Zlatý kohout stojí v centru Mladé Boleslavi, jen 50 metrů od autobusové zastávky na Staroměstském náměstí. Na každém patře je sdílená kuchyně a můžete se také najíst v hotelové restauraci nebo zahradě. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Hotel Zlatý Kohout má pokoje s vlastní koupelnou, které se vyznačují elegantními interiéry s klenbami nebo odhalenými dřevěnými trámy. K dispozici je lednička a posezení s TV a některé pokoje mají balkon. V každém patře najdete kuchyni, kde si můžete zdarma vzít tousty, sušenky, kávu a čaj. Útulná restaurace podává české pokrmy a jídlo si lze vychutnat také ve venkovním posezení na náměstí. Lobby bar představuje ideální místo, kam po večeři zajít na skleničku. Hlavní vlakové n... Více informací o ubytování »

Hotel Trumf (10.62 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Mladé Boleslavi! Hotel Trumf nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma, sdílený lounge a terasu. Všechny pokoje mají satelitní TV, rádio a koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Městské divadlo je od Hotelu Trumf vzdálené 260 metrů, Muzeum Škoda 1 km a Muzeum Mladoboleslavska 750 metrů. Zhruba 1,7 km je to od hotelu ke školicímu a kongresovému centru společnosti Škoda Auto. Železniční stanice Mladá Boleslav město leží 1,1 km daleko a parkovat lze nedaleko od hotelu. ... Více informací o ubytování »

Hotel Plaza (10.73 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Hotel Plaza v Mladé Boleslavi se nachází v blízkosti podniku Škoda a nabízí bezplatné parkoviště v místě, bezplatné připojení na internet a skvělou mexickou restauraci.Kromě specialit mexické kuchyně podává restaurace El-Niňo také pokrmy z celého světa. Je otevřena denně od 11:00 do 23:00 hod.Vedle restaurace jsou také 2 konferenční místnosti a v létě je k dispozici terasa pro stolování venku. ... Více informací o ubytování »

Hotel Plaza (10.73 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Plaza se nachází v Mladé Boleslavi, vedle parku Radouč a nedaleko závodu Škoda Auto. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, telefonem a výběrem kávy a čaje zdarma. Standardem je také koupelna s vanou nebo sprchou, fénem a toaletními potřebami Aficom zdarma. Recepce je otevřená 24 hodin denně a za příplatek lze využít službu praní prádla. Na místě je i kosmetický salon s kosmetickými, kadeřnickým a masážními službami a soláriem. Každé ráno se tu podává snídaně formou bufetu. V nabídce hotelové restaurace El Nino s venkovní terasou jsou pokrmy moderní kuchyně a domácí i zahraniční vína. V hotelu je též kavárna Nejen cafe, kde si mohou hosté pochutnat na raw dezertech... Více informací o ubytování »

Pension Telephone (10.74 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Mladé Boleslavi! Pension Telephone se nachází ve vile z roku 1930 v Mladé Boleslavi a nabízí pokoje vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou i bezplatným Wi-Fi. Ve všech je lednice a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bezplatnými toaletními potřebami. Nechybí ani rychlovarná konvice. Pension Telephone stojí 300 metrů od supermarketu a nejbližší restaurace je 400 metrů daleko. V blízkosti je také golfové hřiště a tenisové kurty. ... Více informací o ubytování »

MG Restaurace/Luxury Apartments (10.78 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Čechy a Morava
Die beste Auswahl in Mladá Boleslav. Die klimatisierte Unterkunft MG Restaurace/Luxury Apartments in Mladá Boleslav liegt 49 km von Prag entfernt. WLAN und die Privatparkplätze an der Unterkunft nutzen Sie kostenfrei. Alle Unterkünfte verfügen über einen Flachbild-Sat-TV. Manche Unterkünfte bieten eine Terrasse und/oder einen Balkon mit Garten- oder Stadtblick. Die Küchenzeile ist mit einer Mikrowelle, einem Kühlschrank und einem Kochfeld ausgestattet. Sie nutzen ein eigenes Bad mit einer Badewanne oder einer Dusche. Handtücher und Bettwäsche werden gestellt. Besuchen Sie auch das Restaurant in der Unterkunft. Das Frühstück wird in der Minibar mit einer Kaffeemaschine und einem Toaster serviert. Die Unterkunft verfügt über einen Fahrradverleih sowie eine Autovermietung. Die Gegend eignet sich zum Golfen. Liberec erreichen Sie vom MG Restau... Více informací o ubytování »

Hotel Zimní Stadion (10.82 km von Mala draha Skalsko - zahradni zeleznice)

| Středisko: Mladá Boleslav
Hotel Zimní Stadion nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Nachází se v klidné části Mladé Boleslavi, 20 minut chůze od centra města. V hotelové restauraci se podávají jídla české kuchyně.Ve všech pokojích najdete posezení, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje mají výhled na Boleslavský hrad.V hotelovém baru můžete příjemně posedět u teplých i studených nápojů. Hotel Zimní Stadion má také společnou jídelnu a je v něm výtah.K dalším restauracím a obchodu s potravinami dojdete pěšky během 5 minut. Saunu najdete v sousední budově a ke golfovému hřišti v Michalovicích trvá cesta autem 10 minut.Na nejbližší autobusovou zastávku je to odtud pěšky 10 minut. Hotel Zimní Stadion má zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Můžete si také vyžádat kyvadlovou dopravu. Na Boleslavský hrad se dá dojít bě... Více informací o ubytování »