Pec pod Snezkou-Hnedy vrch - hotely, penziony a apartmány v okolí


Chata Smetánka (0.17 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Chata Smetánka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci zajišťující polopenzi, hernu s kulečníkem, šipkami i stolním tenisem, lyžárnu i lyžařskou školu. Ze sjezdovky Hnědý vrch lze na až k budově dojet na lyžích.Dřevěná Chata Smetánka poskytuje pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou a v některých případech také s umyvadlem nebo TV.Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Relaxovat můžete na terase a k dispozici je i společný salon. Do obchodu s potravinami je to 15 minut chůze.Za 15 minut dojdete také do centra Pece pod Sněžkou, kde najdete autobusovou zastávku, bazén, saunu nebo oudoorový Relaxpark. ... Více informací o ubytování »

Hotel Obzor (0.28 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

Hotel Obzor se nachází přímo u sjezdovky Bramberk v Peci pod Sněžkou, 6 km od Sněžky, a nabízí restauraci a bar. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Hotel Obzor poskytuje zdarma připojení k Wi-Fi. Hotel má sdílený lounge. K dispozici je také bazén, šipky, deskové hry a dětské hračky. Hotel má přímý přístup na sjezdovku. Hosté si zde mohou zahrát kulečník a šipky. V okolí se lze věnovat lyžování a golfu. ... Více informací o ubytování »

Pension Skalicky (0.41 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. K dispozici je společná kuchyň a společná TV místnost. Wi-Fi je ve všech prostorách zdarma.Každý prakticky zařízený pokoj má TV a vlastní koupelnu nacházející se na pokoji nebo mimo pokoj.V létě můžete využívat terasu a bezplatný gril. Restaurace a obchody najdete v centru města.Nedaleko lze využít veřejné parkoviště. Od prosince do března je toto parkoviště k dispozici za poplatek, mimo tuto dobu je zdarma.Skalický Pension stojí 300 metrů od běžkařské tratě Krkonošská Magistrála a 2 km od centra města. ... Více informací o ubytování »

Pension Skalicky (0.41 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. K dispozici je sdílená kuchyně a společenská místnost s TV. Ve všech prostorách funguje bezplatné Wi-Fi. Každý prakticky zařízený pokoj má vlastní koupelnu uvnitř nebo mimo pokoj. V létě můžete využívat terasu a bezplatný gril. V centru města jsou různé obchody. V létě lze u budovy zdarma parkovat. V zimě je veřejné parkoviště vzdálené 1,5 km a může být zpoplatněné. Pension Skalický je vzdálený 300 metrů od běžkařské tratě Krkonošská magistrála. Centrum města je 2 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Poustevnik Apartments (0.42 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

Jeden z našich bestsellerů v Peci pod Sněžkou! Apartmány Poustevník se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 300 metrů sjezdovky Javor, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, saunu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je ubytování s posezením, jídelní částí, kuchyní s myčkou na nádobí, toustovačem, ledničkou a kávovarem. Součástí je koupelna s vanou nebo sprchou. Ložní prádlo je zajištěno. Apartmány Poustevník nabízí také saunu, restauraci a bar. V okolí se lze věnovat řadě aktivit včetně lyžování, golfu a pěší turistiky. Od apartmánů Poustevník je to 400 metrů na sjezdovku Bramberk. Letiště v Pardubicích je od apartmánů vzdáleno 75 km. ... Více informací o ubytování »

Apartment Poustevník (0.43 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

Jeden z našich bestsellerů v Peci pod Sněžkou! Apartment Poustevník se nachází v Peci pod Sněžkou, 300 metrů od sjezdovky Javor a nabízí zahradu a saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmány mají posezení. Dále je zde kuchyň s myčkou nádobí, toustovačem, lednicí a kávovarem. Apartment Poustevník poskytuje ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi. K dispozici je ložní prádlo. Apartment Poustevník má také saunu a nabízí různé masáže. Ubytování poskytuje službu půjčovny aut a jízdních kol a umožňuje přímý přístup na sjezdovku. Okolí je oblíbeným cílem milovníků lyžování a cyklistiky. Apartment Poustevník je vzdálený 400 metrů od Bramberka a 600 metrů od sjezdovky Zahrádky. Apartment Poustevník stojí 75 km letiště Pardubice. Ubytování poskytuje zdarma kyvadlovou dopravu. ... Více informací o ubytování »

Apartments Javor (0.43 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Apartments Javor se nachází 50 metrů od sjezdovek a 500 metrů od centra Pece pod Sněžkou a nabízí bezprostřední přístup ke sjezdovkám, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu.Každý apartmán je vybavený posezením a satelitní TV s plochou obrazovkou a má kuchyň s myčkou a vlastní koupelnu.Restaurace se nachází 20 metrů od hotelu a další restaurace a obchody najdete v centru města.Autobusová zastávka je 5 minut chůze od apartmánů. ... Více informací o ubytování »

Wellness areál Poustevník (0.44 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

Apartmán Wellness areál Poustevník se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí saunu, terasu a Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách. V kuchyňském koutě najdete myčku nádobí, lednici, kávovar a rychlovarnou konvici. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Můžete si zde zapůjčit lyžařské vybavení a v okolí se věnovat lyžování. Wellness areálu Poustevník stojí 200 metrů od sjezdovky Javor a 400 metrů od sjezdovky Bramberk. Věnovat se lze i cyklistice a pěší turistice. Wellness areál Poustevník je vzdálený 75 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Chata Viktorka (0.48 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Chata Viktorka se nachází v Krkonoších, 2 km od centra Pece pod Sněžkou. Je obklopena přírodou a v zimě se přímo k ní lze dostat na lyžích. Pokoje mají výhled na hory a společnou koupelnu. Chata Viktorka má ve společných prostorách k dispozici bezplatné Wi-Fi. Na místě.najdete restauraci, bar a jídelnu. Každé ráno se podává snídaně. Chata Viktorka poskytuje pro malé hosty Play Station 2 a dětské hřiště a u zařízení najdete i ovce. Nejvyšší česká hora Sněžka je vzdálená 1 km, autobusová zastávka 2 km a nejbližší vlakové nádraží do 15 km. ... Více informací o ubytování »

Chata Protěž (0.49 km von Pec pod Snezkou-Hnedy vrch)

| Středisko: