Police nad Metuji - hotely, penziony a apartmány v okolí


Pension65 (0.76 km von Police nad Metuji)

Pension65 se nachází v Polici nad Metují a nabízí restauraci s barem, ve které se podávají domácí jídla. Ve všech společných prostorách penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj má TV, výhled do zahrady, posezení a koupelnu se sprchou. Pension65 nabízí zahradu, terasu a soukromé parkoviště zdarma. V okolí se můžete věnovat nejrůznějším aktivitám, například cyklistice nebo pěší turistice. ... Více informací o ubytování »

Penzion Adler (1.16 km von Police nad Metuji)

Penzion Adler se nachází 200 metrů od centra Police nad Metují. Nabízí venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Penzion stojí uprostřed rozlehlé zahrady s trasou, grilem a dětským hřištěm. Za penzionem vedou běžkařské trasy a v okolí najdete mnoho značených cyklostezek. Penzion Adler stojí 6 km od lyžařského areálu Teplice nad Metují, 11 km od Teplicko-Adršpašských skal a 15 km od Broumovského kláštera. ... Více informací o ubytování »

Penzion Adler (1.16 km von Police nad Metuji)

| Středisko: Police nad Metují
Penzion Adler se nachází na klidném místě 200 metrů od centra Police nad Metují a nabízí venkovní bazén, tradiční českou restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště.Ve všech pokojích penzionu Adler najdete posezení a stěny obložené dřevem. K dispozici je také dlážděná koupelna a TV.Penzion stojí uprostřed rozlehlé zahrady s trasou, grilem a dětským hřištěm. V těsné blízkosti penzionu procházejí běžkařské trati a nedaleko najdete také celou řadu značených cyklistických stezek.Pouhých 6 km od penzionu se rozkládá lyžařský areál Teplice nad Metují a do Teplicko-Adršpašských skal je to 11 km. Přibližně 11 km od penzionu můžete navštívit Broumovský klášter. ... Více informací o ubytování »

Chalupa Amálka (2.69 km von Police nad Metuji)

Tento prázdninový dům se nachází v Maršově nad Metují. Nabízí terasu s výhledem na řeku, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. V chalupě je kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou a koupelna. Chalupa Amálka se může pochlubit i grilem. Hosté si tu mohou zahrát tenis nebo šipky a v okolí se věnovat ježdění na koni, golfu, lyžování a dalším aktivitám. Chalupa Amálka je vzdálená 41 km od polské Karpacze a 46 km od Špindlerova Mlýna. Letiště Pardubice odtud leží 66 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Selský dvůr (3.72 km von Police nad Metuji)

| Středisko: Police nad Metují
Penzion Selský dvůr se nachází v Pěkově, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a Adršpach, 5 km od Police nad Metují. Z penzionu se otevírá výhled do krajiny. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.Všechny apartmány mají dobře vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dřevěný nábytek a příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Nechybí ani koupelna se sprchou.Hosté mohou využít zahradu s grilem a hřiště. K odpočinku zve sluneční terasa a společenská místnost.Restaurace a autobusová zastávka Pěkov-Hony jsou vzdálené 500 metrů. Vlakové a autobusové nádraží Náchod leží ve vzdálenosti 22 km.Okolí skýtá skvělé možnosti pro cyklistiku a turistiku. K lovnému rybníku Pěkov-Hony to máte 500 metrů. Selský dvůr Penzion je vzdálený 3 km od tenisových kurtů a 12 km od venkovního bazénu s tobogány... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Set in Stárkov in the Hradec Kralove Region, this holiday home is 40 km from Karpacz. The unit is 45 km from Špindlerův Mlýn. The kitchen is equipped with a microwave. A TV is offered. Other facilities at Three-Bedroom Holiday Home in Starkov include an outdoor pool. Polanica-Zdrój is 28 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Kudowa-Zdrój is 11 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov. ... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov is a holiday home located in Stárkov, 40 km from Karpacz. The unit is 45 km from Špindlerův Mlýn. A microwave and a fridge can be found in the kitchen. A TV is offered. Polanica-Zdrój is 28 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Kudowa-Zdrój is 11 km away. Pardubice Airport is 65 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Situated 40 km from Karpacz and 45 km from Špindlerův Mlýn, Three-Bedroom Holiday Home in Starkov offers accommodation in Stárkov. The unit is 28 km from Polanica-Zdrój. The kitchen has a microwave and a fridge. A TV is available. Other facilities at Three-Bedroom Holiday Home in Starkov include an outdoor pool. Kudowa-Zdrój is 11 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Pec pod Sněžkou is 36 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov. ... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Set in Stárkov, this holiday home features an outdoor pool. The unit is 40 km from Karpacz. The kitchen has a microwave. A TV is available. Špindlerův Mlýn is 45 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Polanica-Zdrój is 28 km from the property. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov is a holiday home with an outdoor pool, located in Stárkov. The unit is 40 km from Karpacz. The kitchen is equipped with a microwave. A TV is provided. Špindlerův Mlýn is 45 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Polanica-Zdrój is 28 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov. ... Více informací o ubytování »

Three-Bedroom Holiday Home in Starkov (4.01 km von Police nad Metuji)

Set in Stárkov, Three-Bedroom Holiday Home in Starkov is a holiday home boasting an outdoor pool. The unit is 40 km from Karpacz. The kitchen is fitted with a microwave. A TV is featured. Špindlerův Mlýn is 45 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov, while Polanica-Zdrój is 28 km from the property. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from Three-Bedroom Holiday Home in Starkov. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Sárkov 1 (4.01 km von Police nad Metuji)

Holiday Home Sárkov 1 is a holiday home set in Stárkov. Guests have a private patio. The holiday home is equipped with 3 bedrooms, a kitchen with a microwave and a fridge, and a bathroom with a shower. A flat-screen TV is featured. The holiday home offers a children's playground. If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings and a bicycle rental service can be arranged. Karpacz is 40 km from Holiday Home Sárkov 1. Pardubice Airport is 65 km away. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Stárkov 2 (4.01 km von Police nad Metuji)

| Středisko: