Posvatny okrsek Ostrov - hotely, penziony a apartmány v okolí


Penzion u Čermáka (1.99 km von Posvatny okrsek Ostrov)

Penzion u Čermáka is located in Ostrov, 10 km from Karlovy Vary and 13 km from Kurort Oberwiesenthal. Guests can enjoy the on-site restaurant. Rooms are equipped with a TV. Some rooms have a seating area where you can relax. All rooms include a private bathroom equipped with a bath or shower. Penzion u Čermáka features free WiFi throughout the property. Mariánské Lázně is 40 km from Penzion u Čermáka, while Annaberg-Buchholz is 31 km away. The nearest airport is Karlovy Vary International Airport, 11 km from Penzion u Čermáka. ... Více informací o ubytování »

Apartment Ostrov Karlovarska (2.42 km von Posvatny okrsek Ostrov)

Apartment Ostrov Karlovarska is an apartment set in Ostrov. Complimentary private parking is available on site. The apartment is fitted with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a microwave. A TV is available. Karlovy Vary is 8 km from the apartment, while Kurort Oberwiesenthal is 14 km away. The nearest airport is Karlovy Vary International Airport, 10 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Wellness Hotel Subterra (3.55 km von Posvatny okrsek Ostrov)

Hotel Subterra se nachází v Ostrově v Krušných horách, 10 km od Karlových Varů a pouze 3 km od lyžařského areálu Jáchymov, a má lázeňskou část se saunou, vířivkou a nabídkou masáží. Wi-Fi připojení k internetu je na místě k dispozici zdarma. Subterra Hotel nabízí prostorné pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. V hotelové restauraci se podávají česká i mezinárodní jídla, např. speciality z kachního a husího masa. Parkovat lze na místě zdarma na soukromém parkovišti. Hotel stojí pouze 50 metrů od autobusové zastávky, 10 km od lyžařského areálu Boží Dar a 11 km od lyžařského areálu Klínovec. Vzdálenost na hrad Loket činí 15 km. ... Více informací o ubytování »

Privat Radošov (3.59 km von Posvatny okrsek Ostrov)

Rodinný penzion Privat Radošov se nachází 15 km od Karlových Varů a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Penzion poskytuje také kyvadlovou dopravu. Všechny pokoje jsou zařízeny satelitní TV a psacím stolem a mají koupelnu se sprchou. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. V blízkosti penzionu jsou obchody a restaurace. U penzionu se nachází také radošovský kostel. Privat Radošov je vzdálen 20 km od nejbližšího golfového hřiště a 25 km od lyžařského areálu Boží Dar. Horní hrad je vzdálen 20 minut jízdy. ... Více informací o ubytování »

Dvůr Stráň (3.92 km von Posvatny okrsek Ostrov)

| Středisko: