Svetla (1244 m.n.m.) - hotely, penziony a apartmány v okolí


Cerna Bouda (1.81 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Černá Bouda se nachází v Krkonoších na Černé Hoře, v oblíbené rozlehlé lyžařské oblasti. Hned vedle hotelu najdete soukromý vlek. Všech 48 pokojů zahrnuje koupelnu se sprchou/toaletou a satelitní TV. Hotel Černá Bouda nabízí dětský koutek a půjčovnu lyží. V restauraci se podává bohatá snídaně, stejně jako jídla české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také samoobslužná restaurace a venkovní sněžný bar. Na místě najdete i diskotéku a konferenční místnost. Zdarma lze využít odvoz zavazadel sněžným skútrem od horní stanice lanovky. K dispozici je také doprava sněžným skútrem z Janských Lázní do hotelu, který se nachází v nadmořské výšce 1 260 metrů. V létě lze na místě parkovat zdarma. ... Více informací o ubytování »

Cerna Bouda (1.81 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Janské Lázně
Hotel Černá Bouda se nachází v Krkonoších na Černé Hoře, v oblíbené rozlehlé lyžařské oblasti. Hned vedle hotelu najdete jeho soukromý vlek. Všech 48 pokojů jsou vybaveno koupelnou se sprchou/WC a TV se satelitním příjmem. Hotel Černá Bouda nabízí dětský koutek a půjčovnu lyží. V restauraci se podávají bohaté snídaně, stejně jako česká i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také samoobslužná restaurace a venkovní sněžný bar. Odvoz zavazadel sněžným skútrem od horní stanice lanovky se nabízí zdarma. K dispozici je rovněž doprava taxíkem v podobě sněžného skútru z Janských Lázní do hotelu, který se nachází v nadmořské výšce 1260 metrů. V místě najdete i klub s diskotékou a konferenční místnost. ... Více informací o ubytování »

Kiosek U Staré Lanovky (1.85 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Kiosek U Staré Lanovky se nachází na vrcholu Černé hory, 300 metrů od 8sedačkové lanovky a nedaleko lyžařského střediska Černá hora-Pec. Tento bed and breakfast nabízí terasu, lyžařskou školu a restauraci. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, bidetem a fénem. Kiosek U Staré Lanovky poskytuje bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Kiosek U Staré Lanovky stojí 13 km od Špindlerova Mlýna a 25 km od města Szklarska Poręba. ... Více informací o ubytování »

Kábrtova bouda (1.87 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Kábrtová bouda se nachází na vrcholu Černé hory, 350 metrů od rozhledny Černá hora, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dodávku potravin a na požádání také snídaně. Všechny pokoje mají TV s placenými programy a výhled na okolní hory. Koupelna je sdílená nebo vlastní se sprchou. Můžete využívat sdílenou kuchyň a gril. Kábrtova bouda leží 8 km od nejbližšího obchodu s potravinami, který je v Jánských Lázních, a 20 metrů od nejbližší restaurace, kterou je Kiosek U Staré Lanovky. Kábrtová bouda nabízí sdílenou místnost, turistické informace, lyžárnu a přístup ke sjezdovkám hned u budovy. Kromě lyžování v zimě, si tady můžete užít pěší turistiku a cykloturistiku. ... Více informací o ubytování »

Modrokamenná bouda (2.13 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Modrokamenná bouda se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 15 km od Karpacze. Nabízí terasu, saunu a vlastní bar. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Modrokamenná bouda poskytuje bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Pokoje mají vlastní koupelnu, a to buď přímo na pokoji nebo na chodbě. K dispozici je i sdílený lounge. V penzionu si můžete zahrát stolní tenis a kulečník. Penzion Modrokamenná bouda je vzdálený 16 km od Špindlerova Mlýna a 28 km od města Szklarska Poręba. Na letiště Pardubice je to 70 km. ... Více informací o ubytování »

Chata - Srub Kašparáci (2.36 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Janských Lázních! Chata - Srub Kašparáci se nachází v Janských Lázních. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, wellness centrum, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, lyžařskou školu, sdílenou kuchyni a výlety s průvodcem. Pokoje v penzionu mají psací stůl, koupelnu se sprchou, šatní skříň a některé také kuchyňský kout. Chata - Srub Kašparáci podává každé ráno kontinentální snídani. Ubytování zahrnuje sluneční terasu. V okolí se lze věnovat lyžování a pěší turistice. Chata - Srub Kašparáci leží 16 km od Karpacze. ... Více informací o ubytování »

Hotel Večernice (2.40 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Večernice stojí v Janských Lázních, 16 km od města Karpacz. Přímo k hotelu lze dojet na lyžích a hosté zde mají k dispozici dětské hřiště, sluneční terasu, lyžárnu, restauraci i neplacené soukromé parkoviště. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna. Hotel Večernice poskytuje ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je i společný obývací prostor. V okolí hotelu se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Hotel Večernice stojí 16 km od Špindlerova Mlýna a 28 km od města Szklarska Poręba. Na letiště v Pardubicích je to 69 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion na Krizovatce (2.49 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion na Křižovatce obklopený přírodou se nachází ve Velké Úpě, pouhých 500 metrů od místní sjezdovky a v bezprostřední blízkosti zastávky skibusu zajišťujícího spojení s 2 km vzdálenou sjezdovku Portášky a s 5 km vzdáleným lyžařským střediskem Pec pod Sněžkou. V restauraci penzionu jsou podávány snídaně a tradiční pokrmy české kuchyně. Také si můžete zahrát stolní hry, nebo relaxovat v zahradě u krbu. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s výhledem na Krkonoše. Některé z nich mají vlastní koupelnu, ostatní mají k dispozici koupelnu společnou. Na požádání je dostupná také TV. Penzion stojí 5 km od Pece pod Sněžkou s lanovým parkem, trampolínou i bobovou dráhou.Na Sněžku vás od penzionu dovede 14 km dlouhá značená stezka. So... Více informací o ubytování »

Penzion na Krizovatce (2.49 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Velká Úpa
Penzion na Křižovatce obklopený přírodou se nachází ve Velké Úpě, pouhých 500 metrů od místní sjezdovky a v bezprostřední blízkosti zastávky skibusu zajišťujícího spojení s 2 km vzdálenou sjezdovku Portášky a s 5 km vzdáleným lyžařským střediskem Pec pod Sněžkou.V restauraci penzionu jsou podávány snídaně a tradiční pokrmy české kuchyně. Také si můžete zahrát stolní hry, nebo relaxovat v zahradě u krbu. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s výhledem na Krkonoše. Některé z nich mají vlastní koupelnu, ostatní mají k dispozici koupelnu společnou. Na požádání je dostupná také TV.Penzion stojí 5 km od Pece pod Sněžkou s lanovým parkem, trampolínou i bobovou dráhou.Na Sněžku vás od penzionu dovede 14 km dlouhá značená stezka. Soukromé... Více informací o ubytování »

Penzion Hainiš (2.52 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Janských Lázních! Penzion Hainiš je přístupný na lyžích a nachází se v Jánských Lázních. Na místě je gril, bezplatné Wi-Fi, zahrada a soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje/apartmá zahrnují šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, mikrovlnnou troubu a vlastní koupelnu se sprchou. Některé mají kuchyň. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice nebo pěší turistice. Penzion Hainiš stojí 16 km od města Karpacz i Špindlerova Mlýna. ... Více informací o ubytování »

Chata Lovrana (2.60 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Lovrana se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji, 16 km od Karpacze a nabízí dětské hřiště i terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Chata Lovrana poskytuje bezplatné Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám. Chata Lovrana stojí 16 km od Špindlerova Mlýna a 28 km od Szklarske Poręby. Na letiště v Pardubicích je to 69 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion U pani Berty (2.65 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v destinaci Horní Maršov! Pension U paní Berty se nachází v Horním Maršově a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K zařízením penzionu patří přepážka s turistickými informacemi a lyžárna. Na místě nebo v okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je například lyžování, pěší turistika nebo cyklistika. Parkovat můžete zdarma přímo na místě. ... Více informací o ubytování »

Penzion Lucie (2.71 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Penzion Lucie stojí na klidném místě u řeky Úpy, 200 metrů od sjezdovky v lyžařském areálu Velká Úpa. Nabízí prakticky zařízené pokoje s výhledem na řeku a hory. V restauraci penzionu se podávají jídla české kuchyně.V penzionu Lucie se připravují zdravé snídaně, obědové balíčky a k dispozici je také polopenze. Volné chvíle mohou hosté za pěkného počasí trávit v zahradě s posezením, krbem a dětským hřištěm. Na místě je dále úschovna kol a na vyžádání se hosté mohou objednat na masáž.Lyžařský areál Portášky je 1500 metrů daleko od penzionu. Zastávka bezplatného skibusu je vzdálena asi 100 metrů. Do Pece pod Sněžkou je to okolo 4 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Penzion Lucie (2.71 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Lucie se nachází na poklidném místě v bezprostřední blízkosti řeky Úpy, 200 metrů od sjezdovky lyžařského areálu Velká Úpa, a nabízí prakticky zařízené pokoje s výhledem na řeku a na okolní hory. K budově patří zahrada s posezením, krbem a dětským hřištěm. Nechybí ani lyžárna a na požádání jsou dostupné masáže. Penzion stojí 1,5 km od sjezdovek Portášky a 100 metrů od zastávky skibusu. Do Pece pod Sněžkou jsou to 4 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Alamo (2.77 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Alamo se nachází ve Velké Úpě, 11 km od města Karpacz. Má sezónní venkovní bazén a je z něj výhled na hory. Hosté zde mohou navštívit bar. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje jsou pro větší pohodlí vybavené posezením. Ve všech prostorách penzionu Alamo je dostupné Wi-Fi zdarma. K dispozici je i společný obývací prostor. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika. Penzion Alamo je vzdálený 13 km od Špindlerova Mlýna a 25 km od města Szklarska Poręba. Na letiště Pardubice je to 74 km. ... Více informací o ubytování »

Vila Kamila (2.78 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Vila Kamila se nachází v Jánských Lázních v Královéhradeckém kraji a nabízí termální koupele, lyžárnu, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje mají TV a některé také posezení, kde můžete odpočívat po náročném dni. Ve vile je k dispozici sdílená kuchyň. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je lyžování a cyklistika. Vila Kamila stojí 15 km od Špindlerova Mlýna, 16 km od města Karpacz a 69 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Pension Valja (2.79 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Valja se nachází 50 metrů od lyžařského vleku a 200 metrů od kabinové lanovky na Černou horu. Má bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Všechny pokoje jsou světlé a prozářené přirozeným světlem. Najdete v nich TV, posezení a vlastní koupelnu. Mohou se také pochlubit výhledem do přírody. Hostům je v penzionu k dispozici lyžárna a společenská místnost s dětským koutkem a TV. Každé ráno se v penzionu podává snídaně. Hosté mohou využít také společnou jídelnu s barem a občerstvením. Pension Valja stojí 5 minut chůze od lázeňské kolonády a 300 metrů od vodopádů v rokli Klausův důl. Zastávka veřejných autobusů, skibusů a cyklobusů je jen 50 metrů daleko. Na místě je možné zdarma zaparkovat. ... Více informací o ubytování »

Pension U slunce (2.79 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion U slunce se nachází v Janských Lázních, 650 metrů od stanice lanovky Černá hora a 150 metrů od sjezdovky, a nabízí zdarma dostupné veřejné Wi-Fi, zahradu, lyžárnu, zpoplatněné masáže i soukromé parkoviště. Penzion U slunce poskytuje ubytování v barevně zařízených pokojích s malým posezením, TV a vlastní koupelnou. Nechybějí ručníky ani ložní prádlo. V létě vede kolem penzionu hned několik turistických a cyklistických stezek. ... Více informací o ubytování »

Kolínská Bouda (2.80 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Kolínská Bouda se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí ubytování s výhledem na hory. K hotelu náleží restaurace, dětské hřiště, vířivka a sauna. V hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Na místě najdete dětský klub. V okolí hotelu se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Hotel Kolínská Bouda stojí 1,9 km od bikeparku Bramberk a 2,1 km od sjezdovky Javor. Letiště Pardubice je vzdáleno 73 km. ... Více informací o ubytování »

Paperule (2.80 km von Svetla (1244 m.n.m.))

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Paperule se nachází v Horním Maršově v Královéhradeckém kraji a nabízí gril, lyžařskou školu a bar. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a některé zahrnují posezení. U šálku kávy si můžete užívat výhled na hory nebo na řeku. Penzion Paperule poskytuje bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň. Okolí je oblíbeným cílem milovníků lyžování, jízdy na koni a cyklistiky. Paperule stojí 13 km od Karpacze a 16 km od Špindlerova Mlýna. Letiště v Pardubicích je vzdálené 72 km. ... Více informací o ubytování »