Alpský Hotel, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Alpský Hotel se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna, 500 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr, kam můžete dojet i na lyžích. Hotelová restaurace podává českou a mezinárodní kuchyni.

Součástí wellness centra je sauna, vířivka a solárium a provádí se zde masáže. V letních měsících mohou hosté relaxovat v zahradě nebo na slunné hotelové terase.

Hotel provozuje také vinárnu a lobby bar. K dispozici je dětské hřiště, lyžárna, biliár a šipky. Wi-Fi je dostupné zdarma ve společných prostorách.

Hotel stojí 200 metrů od zastávky skibusu a 1 km od centra města.

Detailní informace a rezervace pokojů - Alpský Hotel:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Alpský Hotel na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Alpský Hotel

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Alpský Hotel