Apartmany Dalibor Spindleruv Mlyn, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Apartmány Dalibor Špindlerův Mlýn se nachází v centru města, 300 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí zázemí pro grilování, dětské hřiště, vlastní půjčovnu jízdních kol a Wi-Fi dostupné v celém objektu zdarma.

Součástí jednotlivých apartmánů je kompletně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj se satelitní TV a DVD přehrávačem, koupelna s vanou a terasa.

Do lyžařského areálu Sv. Petr je to 600 metrů a 20 od budovy najdete restauraci. Přibližně 450 metrů vás dělí od tenisových kurtů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmany Dalibor Spindleruv Mlyn:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Apartmany Dalibor Spindleruv Mlyn na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Pronájem kol, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Dalibor Spindleruv Mlyn

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Dalibor Spindleruv Mlyn