Barbora, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Barbora se nachází v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně a má krásný výhled na město a sjezdovky Svatý Petr a Medvědín.

Lyžařské resorty Svatý Petr a Medvědín jsou vzdálené přibližně 10 minut chůze nebo se k nim snadno a zdarma dostanete skibusem, který staví poblíž hotelu Barbora.

Kromě pohodlných pokojů a chutné snídaně podávané formou bufetu, která je zdarma, má hotel Barbora také saunu, masáže, vinárnu s biliárem a letní terasu. Parkování a Wi-Fi jsou zdarma.

Vychutnejte si vynikající jídla české a mezinárodní kuchyně, včetně chutného grilovaného masa a ryb připravovaných v letních měsících na terase vyhlášeným šéfkuchařem.

Okouzlující Špindlerův Mlýn v srdci nejvyšších českých hor je ideálním místem pro pěší turistiku v létě a širokou škálu zimních sportů. Užijete si tu také spoustu dalších sportů jako je tenis, squash, bowling, rybaření, paragliding, jízdu na tobogánu a přelézání přes řeku na laně.

Detailní informace a rezervace pokojů - Barbora:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Barbora na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Denní tisk, Sauna, Rybaření, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Hlídání dětí/Služby pro děti, Směnárna, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Barbora

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Barbora