Hotel Belmonte, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Belmonte stojí na náměstí v centru Špindlerova Mlýna, 400 metrů od sjezdovek a 150 metrů od zastávky skibusu. Nabízí autentickou italskou pizzerii, saunu, letní zahrádku a parkování zdarma.

Pokoje jsou nekuřácké a disponují koupelnou. Všechny jsou vybavené satelitní LCD TV, minibarem a trezorem.

Belmonte Hotel má také prádelnu. Jen 400 metrů odtud se nachází akvapark a 1 km odtud bobová dráha.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Belmonte:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Belmonte na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Lyžování, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Služba praní, Směnárna, Fax/Kopírka, Bankomat, Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Obchody v hotelu, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Belmonte

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Belmonte