Hotel Erika, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Erika je malý rodinný hotel, který se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a saunou, LCD TV a restauraci s výbornou kuchyní. V celé budově je dostupné Wi-Fi zdarma.

Bakchus Restaurant láká na regionální a mezinárodní pokrmy a široký výběr vín.

K dispozici je lyžárna se sušičkou lyžařských bot a bezplatné parkování v areálu hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Erika:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Erika na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Restaurace (à la carte), Bankomat, Individuální přihlášení/odhlášení, Kyvadlová doprava (zdarma), Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Mini market v objektu, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Erika

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Erika