Hotel Esprit, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit se nachází v údolí Svatého Petra v blízkosti Špindlerova Mlýna. Nabízí útulné ubytování ve 2 budovách. V hlavní budově najdete restauraci a terasu, kde lze grilovat.

V hlavní budově je také diskotéka, business centrum s bezdrátovým internetem zdarma a recepce.

K dispozici je fitness zařízení a lázeňské centrum s vířivkou a saunou.

Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu.

Esprit hotel nabízí bezplatné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Esprit:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Esprit na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Venkovní bazén, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Herna, Solárium, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Společenské prostory, Doprava na letiště, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Esprit

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Esprit