Hotel Horní Pramen, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Horní Pramen prošel v roce 2012 renovací. Stojí na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko.

Tento levný hotel nabízí útulné pokoje a příjemnou restauraci s výbornou českou kuchyní. Můžete se zde pobavit při hraní stolního tenisu, stolního fotbalu nebo kulečníku.

Stačí ujít pár kroků od budovy a pak už můžete sjet na lyžích až k hlavním lyžařským vlekům a lanovkám v areálu Svatý Petr. Hotel Horní Pramen také zajišťuje transfery do lyžařských středisek a nabízí skipasy, stejně jako půjčení lyžařské a snowbordové výstroje (na vyžádání).

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Horní Pramen:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Horní Pramen na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Kulečník, Stolní tenis, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Služba praní, Služba žehlení, Obědové balíčky, Pronájem aut, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Horní Pramen

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Horní Pramen