Hotel Hradec, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Hradec stojí v centru malého městečka Špindlerův Mlýn, v pěší vzdálenosti od lyžařského areálu, a poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi. V hotelu můžete využívat lyžárnu, zapůjčit si lyžařské vybavení a zakoupit skipasy.

Ve všech pokojích hotelu najdete satelitní TV a dřevěný nábytek. Všechny jsou světle zařízené a mají posezení.

Hornatá krajina skýtá dobré podmínky pro cykloturistiku i pěší turistiku. Hotel také nabízí službu půjčení jízdních kol.

Hradec Hotel poskytuje hostům 30% slevu na vstup do akvaparku ve Špindlerově Mlýně, který je od objektu vzdálen 1 km. Hotel leží 4 km od pramene řeky Labe a 9 km od Sněžky.

U hotelu můžete parkovat zdarma na soukromém parkovišti. Skibus staví 80 metrů od budovy a lyžařskou lanovku najdete 200 metrů odtud. Vlakové nádraží ve Vrchlabí je od hotelu vzdáleno 17 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Hradec:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Hradec na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Lyžování, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Úschova zavazadel, Rodinné pokoje, Trezor, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hradec

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hradec