Hotel Olympie, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

V roce 2012 zrenovovaný hotel Olympie najdete v krásném přírodním prostředí obklopený přírodou a horami. Má moderní restauraci, wellness centrum a nabízí hlídání dětí i dětský koutek. Wi-Fi je dostupné zdarma.

V restauraci otevřené po celý den si můžete dát snídani formou bufetu a později ochutnat česká a mezinárodní jídla. Hotel nabízí i polopenzi.

Součástí hotelu je fitness centrum a lázně se saunou, masážním salónem a vířivkou. Využít můžete také půjčovnu lyží i horských kol a vydat se do zdejší nádherné přírody.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Olympie:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel Olympie na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Pokojová služba, Hlídání dětí/pro děti, Směnárna, Fax/Kopírka, Služba concierge, Nekuřácké pokoje, Trezor, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Olympie

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Olympie