Hotel VZ Bedřichov, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel VZ Bedřichov se nachází v horském středisku Špindlerův Mlýn a v blízkosti lyžařského areálu Medvědín. Nabízí restauraci, která podává českou kuchyni, 1 km od Špindlerova Mlýnu. K zázemí hotelu patří krytý aquapark a wellness centrum s vířivkou a saunou. Lyžařský areál Medvědín je ve vzdálenosti 800 metrů.

Všechny pokoje mají posezení, koupelnu se sprchovým koutem a některé také kuchyňský kout.

Na místě je k dispozici tenisový a squashový kurt a zahrát si můžete také stolní tenis nebo šipky. Posilovna vás bude lákat ke každodennímu cvičení.

Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. V létě se v hotelu VZ Bedřichov můžete najíst na terase. V baru se podávají teplé a studené nápoje a každý den je nabízena snídaně formou bufetu.

Na místě si lze vypůjčit kola a lyžařské vybavení. V hotelu VZ Bedřichov budete moci využívat také lyžárnu, zastávku skibusu najdete jen 200 metrů odtud. K hlavnímu autobusovému nádraží ve Špindlerově Mlýně se dostanete pěšky do 6 minut.

Parkování je možné za příplatek na 350 metrů vzdáleném parkovišti.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel VZ Bedřichov:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Hotel VZ Bedřichov na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích za poplatek, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Squash, Krytý bazén (po celý rok), Aquapark, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Kadeřnictví/Kosmetika, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel VZ Bedřichov

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel VZ Bedřichov