Martinova Bouda, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Horská chata Martinova Bouda se nachází v Krkonošském národním parku v nadmořské výšce 1288 m.n.m. V hotelové restauraci se podávají regionální speciality, které si můžete vychutnat na terase s výhledem na okolí.

Pokoje Martinovy boudy mají vlastní koupelnu a výhled na hory.

Hosté si mohou odpočinout v sauně nebo si zahrát kulečník ve společenské místnosti. V restauraci je k dispozici WiFi zdarma.

Pramen Labe se nachází 2,5 km daleko a na Sněžku vede 16 km dlouhá turistická trasa.

Detailní informace a rezervace pokojů - Martinova Bouda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Martinova Bouda na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Kulečník, Pěší turistika, Jídlo a pití Restaurace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Parkování není možné

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Martinova Bouda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Martinova Bouda