Orea Hotel Horal, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Orea Hotel Horal se nachází v Krkonoších, jen kousek od Špindlerova Mlýna. Nabízí panoramatický výhled a před polednem volný vstup do bazénu i vířivky.

Z letní terasy si můžete vychutnat panoramatický výhled do nádherné krajiny, která je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a všechny milovníky přírody.

Po dni stráveném na horách si můžete odpočinout v jedné z restaurací a barů Orea Hotel Horal.

Detailní informace a rezervace pokojů - Orea Hotel Horal:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Orea Hotel Horal na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Turecká/Parní lázeň, Minigolf, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol, Animační tým, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Business centrum, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 5,50 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Orea Hotel Horal

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Orea Hotel Horal