Pension Popelka, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Popelka se nachází ve Špindlerově Mlýně, 5 km od lyžařských areálů Svatý Petr a Hromovka. Nabízí různé typy ubytovacích jednotek, venkovní bazén a lyžárnu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Všechny pokoje a apartmá jsou jednoduše zařízené a vybavené dřevěným nábytkem z masivu. Některé ubytovací jednotky mají koupelnu vlastní, většina pak společnou.

Volný čas mohou hosté trávit u bazénu. Pension Popelka poskytuje také zázemí pro grilování, šipky, kulečník a stolní tenis ve vnitřních prostorách. V zahradě mohou děti skotačit na hřišti.

Ve vzdálenosti 50 metrů od domu je za příplatek k dispozici wellness, jako je například vířivka, fitness a sauna. Nechybí ani nabídka masáží.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Popelka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Pension Popelka na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Popelka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Popelka