Residence Nabucco, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Residence Nabucco se nachází v centru Špindlerova Mlýna a nabízí bezplatné Wi-Fi a italskou restauraci s letní terasou. Snídaně se podává každé ráno.

Všechny pokoje mají satelitní TV, vlastní koupelnu se sprchou a výhled na město a Krkonoše.

Aquapark, který je otevřený po celý rok, a lanové centrum ve Špindlerově Mlýně najdete 1 km od rezidence Nabucco. Cyklistické a turistické trasy začínají v bezprostřední blízkosti objektu. Kola a skútry si lze půjčit ve městě.

Lyžařský areál Hromovka najdete 300 metrů od ubytování. Hosté mohou také lyžovat v Medvědíně, který se nachází 1 km od rezidence, nebo ve Svatém Petru, který je přístupný z Hromovky. Jen 10 minut jízdy od hotelu najdete sáňkařskou dráhu.

Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, které ukazuje život v Krkonoších, se nachází 15 km od ubytování. Místní autobusová zastávka je vzdálená 200 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Residence Nabucco:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Residence Nabucco na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Prodej skipasů, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Residence Nabucco

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Residence Nabucco