Sněžka Felicity Hotel, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Sněžka se svou půvabnou architekturou patří k nejpozoruhodnějším budovám ve Špindlerově Mlýně a stojí asi 200 metrů od centra města.

Vychutnejte si nádherné výhledy na Krkonoše směrem ke sjezdovkám na Medvědíně.

Hotel je ideálním místem pro zimní i letní dovolenou. Snadno se od něj dostanete ke sjezdovkám i k pěkným turistickým trasám a cyklostezkám.

Hosté ubytovaní na 4 a více nocí mohou zdarma využívat lázeňské zařízení.

Hotel Sněžka disponuje luxusními pokoji, barem ve vstupní hale a restaurací s terasou, která připravuje skvělou místní a českou kuchyni.

K dispozici je kabelové i bezdrátové připojení k internetu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sněžka Felicity Hotel:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Sněžka Felicity Hotel na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Business centrum, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, VIP pokoje, Služba žehlení, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Pronájem aut, Turistické informace, Fax/Kopírka, Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Uzamykatelné skříňky, Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sněžka Felicity Hotel

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sněžka Felicity Hotel