Rudolfův dvůr, Svoboda nad Úpou

| Středisko: Svoboda nad Úpou

Rudolfův dvůr se nachází na území poklidného lesoparku v těsné blízkosti menšího potoka. Najdete jej na úpatí Černé hory, 150 metrů od historického centra Svobody nad Úpou. Svým hostům nabízí penzion slevy na půjčovné jízdních kol a lyží.

Ve všech pokojích najdete koupelnu, nábytek ze světlého dřeva a satelitní TV. Podlahy jsou z tvrdého dřeva a převládají krémové a broskvové barvy.

Hosté se mohou těšit na sezonní venkovní bazén, zahradu s grilem a krbem nebo na dětské hřiště. Nechybí společná kuchyň s vinným barem a do 150 metrů od objektu sídlí obchody a restaurace.

Lázeňské město Janské Lázně leží 2 km od penzionu. Lyžovat mohou hosté v 1,5 km vzdáleném skiareálu Duncan nebo na Černé hoře, která je od penzionu Rudolfův dvůr vzdálená 2,5 km. Běžecké stopy vedou až k penzionu. Do Pece pod Sněžkou je to 10 km. Zoo safari ve Dvoře Králové je 35 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Rudolfův dvůr:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Rudolfův dvůr na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Pronájem kol, Směnárna, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Rudolfův dvůr

Jiné možnosti ubytování ve středisku Svoboda nad Úpou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Rudolfův dvůr