Apartmány a Chalupa Tara, Albrechtice v Jizerských horách

| Středisko: Albrechtice v Jizerských horách

Komplex Apartmány a Chalupa Tara se nachází v centru Albrechtic, pouhých 250 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák, a nabízí apartmány s výhledem na sjezdovky. Vynikající výhled má také vířivka, která je k dispozici zdarma.

Hotel Apartmány a Chalupa Tara poskytuje apartmány s kompletně vybavenou kuchyní a obývací částí. Ve všech najdete také satelitní TV i koupelnu se sprchou.

Hotel má 2 terasy s panoramatickým výhledem do okolí a v zahradě je připravena pergola se zázemím pro grilování.

V hotelu si lze zakoupit skipasy a v zimě můžete počítat se slevami. Soukromé parkoviště i Wi-Fi dostupné v celé budově jsou zdarma. Také si lze pronajmout jízdní kola.

V okruhu 35 km poskytuje hotel bezplatnou dopravu. Snídani i večeři lze zajistit ve 400 metrů vzdálené restauraci.

Pouhých 50 metrů od hotelu najdete půjčovnu lyží a dětské hřiště. Přibližně 800 metrů od hotelu protéká řeka Kamenice, která se výborně hodí pro rybaření a hodina jízdy automobilem vás dělí od návštěvy hradu a zámku Frýdlant.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány a Chalupa Tara:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril , Lyžování Lyžárna, Prodej skipasů , Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol , Směnárna, Doprava na letiště (zdarma) , Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky , Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány a Chalupa Tara

Jiné možnosti ubytování ve středisku Albrechtice v Jizerských horách a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány a Chalupa Tara