Apartmány 294, Bedřichov

| Středisko: Bedřichov

Apartmány 294 se nachází v klidném prostředí lesa v obci Bedřichov, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, 2 dětskými hřišti a Wi-Fi zdarma.

Všechny jednotky jsou vybaveny praktickým a moderním nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem . Některé pokoje mají také klimatizaci a jiné zase balkon.

Hosté hotelu Apartmány 294 mohou využívat dobře vybavené kuchyně nebo kuchyňské kouty. Nejbližší obchod s potravinami a restaurace jsou v dosahu 500 metrů.

K dispozici je bezplatná úschovna lyží a příslušenství pro grilování najdete na zahradě. Aquapark a Zoo Liberec je 15 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány 294:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Služba praní, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány 294

Jiné možnosti ubytování ve středisku Bedřichov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány 294