Balada horská chata, Bedřichov

| Středisko: Bedřichov

Horská chata Balada stojí u lesa, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Bedřichov. Nabízí saunu, zastřešenou venkovní terasu, Wi-Fi zdarma, dětský koutek a úschovnu lyží a jízdních kol.

Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, posezení se satelitní TV a koupelnu. Jsou situované ve 2 patrech, zařízené v horském stylu s dřevěnými prvky a otevírá se z nich výhled do svěžího okolí.

Sjezdovky areálu Malinovka leží od chaty Balada jen 400 metrů daleko. Do nejbližší restaurace je to 500 metrů a do obchodu s potravinami 700 metrů. Tratě pro běh na lyžích Jizerské magistrály, cyklistické trasy a autobusová zastávka Úpravna vody jsou od chaty 500 metrů.

Vlakové nádraží v Jablonci nad Nisou je vzdálené 7 km a Liberec, kde mohou hosté navštívit botanickou zahradu, zoo nebo akvapark, 9 km. Za parkování u horské chaty Balada se neplatí.

Detailní informace a rezervace pokojů - Balada horská chata:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Balada horská chata

Jiné možnosti ubytování ve středisku Bedřichov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Balada horská chata