Chata Bajama, Bedřichov

| Středisko: Bedřichov

Chata Bajama se nachází u lesa, 500 metrů od sjezdovky v Bedřichově a od centra obce. Součástí chaty je restaurace s barem a velká zahrada s krbem a zázemím pro grilování.

V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně. K dispozici je snídaně formou bufetu, ale i stravování formou polopenze a plné penze. Nejbližší obchod s potravinami se nachází 500 metrů odtud.

Hosté mohou odpočívat ve společenské místnosti se satelitní TV a děti se mohou pobavit ve vnitřním herním koutku. Wi-Fi je zdarma k dispozici v celé chatě Bajama.

Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Chata je vzdálena 10 km od Liberce s aquaparkem, ZOO a botanickou zahradou a 8 km od Jablonce, kde se nachází komplex krytého bazénu. Běžkařská trať Jizerské magistrály vede 1,5 km od chaty.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Bajama:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Bajama

Jiné možnosti ubytování ve středisku Bedřichov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Bajama