Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách, Bedřichov

| Středisko: Bedřichov

Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách se nachází uprostřed lesa, 2 km od lyžařského areálu Bedřichov – Malinovka. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a pokoje s dřevěným nábytkem.

Oblast je známá svými možnostmi pro pěší turistiku a cyklistiku. Jízdní kola si můžete půjčit v penzionu. Pro případ celodenních výletů nabízí U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách obědové balíčky.

Nedaleko penzionu vede Jizerská magistrála, oblíbená běžkařská stezka. Sáňkařská dráha je vzdálená 1 km. Na požádání lze zajistit dopravu na sjezdovky i zpět.

U Elišky Penzion se nachází pouhých 800 metrů od golfovégo hřiště Janov, 1 km od bowlingové dráhy a 8 km od zoo.

Hotelové parkoviště je k dispozici za příplatek.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Dětské hřiště, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Úschova zavazadel, Obědové balíčky, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách

Jiné možnosti ubytování ve středisku Bedřichov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách