Hotel Krakonoš Benecko, Benecko

| Středisko: Benecko

Tento příjemný horský hotel pro všechna roční období má i restauraci a stojí ve výšce 850 metrů n. m. nedaleko 8 lyžařských vleků a sedačkové lanovky, kam můžete dojet i na lyžích.

Hotel Krakonoš Benecko nabízející pokoje s dobrým poměrem cena/kvalita a rodinné apartmány v srdci Krkonoš je skvělým místem i pro vaši letní dovolenou na čerstvém horském vzduchu – nabídne vám venkovní bazén a terasu s barbecue.

Benecko se rozkládá na jižním svahu hory Žalý (1036 m) a má spoustu dlouhých slunečných dnů za rok (západ slunce v létě ve 21:00 hod.). Je to ráj pro lyžování, cyklistiku, pěší turistiku a pro sběr lesních plodů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Krakonoš Benecko:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Venkovní bazén, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Lyžování, Herna, Dětské hřiště, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Kadeřnictví/Kosmetika, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krakonoš Benecko

Jiné možnosti ubytování ve středisku Benecko a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krakonoš Benecko