Hotel Orion, Benecko

| Středisko: Benecko

Hotel Orion se nachází 300 metrů od vleku lyžařského střediska Benecko a nabízí bezplatný tenisový kurt a stolní tenis. Za příplatek lze využívat také saunu, vířivku, masáže nebo kulečník.

Pro děti má hotel Orion připravenou hernu a a kdo si chce prohlédnout širší okolí, může si přímo v hotelu pronajmout jízdní kolo. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Ke všem pokojům patří balkon a najdete v nich i satelitní TV nebo koupelnu.

Každé ráno je podávána snídaně formou bufetu. V restauraci jsou à la carte připravovány pokrmy české kuchyně a k dispozici je také bar s širokou nabídkou nápojů.

Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Do Vrchlabí je to 12 km a 15 km vás dělí od Špindlerova Mlýna. Jilemnice leží od hotelu 7 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Orion:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Lyžování, Herna, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Orion

Jiné možnosti ubytování ve středisku Benecko a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Orion