Happy Hill, Černý Důl

| Středisko: Černý Důl

Happy Hill stojí v klidné oblasti, 3 minut autem od lyžařského centra Černý Důl. Nabízí bezplatné parkování, sezónní venkovní bazén a dětské hřiště. Nejbližší autobusovou zastávku najdete 50 metrů odtud.

Dvoupodlažní vily v Happy Hill mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, satelitní TV, plně vybavenou kuchyni a terasu s panoramatickým výhledem na hory.

K restauraci je to 200 metrů a obchod najdete v centru Černý Důl, vzdáleném 2 minuty autem. Lázeňské město Jánské Lázně leží ve vzdálenosti 9 km od vil, od kterých vede spousta cyklostezek.

Detailní informace a rezervace pokojů - Happy Hill:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek, Exteriér: Zahrada, Terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Úschova zavazadel, Kyvadlová doprava (zdarma), Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Happy Hill

Jiné možnosti ubytování ve středisku Černý Důl a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Happy Hill