Hotel & Dependance Aurum, Černý Důl

| Středisko: Černý Důl

Hotel Aurum v Černém Dole v Krkonoších poskytuje volný vstup do krytého bazénu a do vlastního wellness a fitness centra a má též vlastní školku.

Můžete se těšit na lyžování, zatímco vaše děti se budou bavit spoustou aktivit, v létě je vám k dispozici dětské hřiště a mělký venkovní bazén.

Bezdrátové připojení na internet je v celém hotelu k dispozici zdarma.

Restaurace má terasu a podává chutnou českou a mezinárodní kuchyni.

V hotelu Aurum si také můžete objednat projížďky na horských ponících.

Parkování je možné zdarma přímo na místě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel & Dependance Aurum:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Herna, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jízda na koni, Krytý bazén (po celý rok), Dětská herna, Pronájem kol, Animační tým, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snack bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Pokojová služba, Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Kadeřnictví/Kosmetika, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Kyvadlová doprava (zdarma), Automat (občerstvení), Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel & Dependance Aurum

Jiné možnosti ubytování ve středisku Černý Důl a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel & Dependance Aurum