Pension U Wondracku, Dolní Malá Úpa

| Středisko: Dolní Malá Úpa

Pension U Wondráčků stojí na klidném místě v Krkonoších a je obklopen lesy a svěžími loukami. Nabízí komfortní pokoje a bezplatné parkování.

Pension U Wondráčků má také svoji restauraci, kde se připravují tradiční česká jídla. Za pěkného počasí mohou hosté využívat sluneční terasu s grilem. Na požádání vám zde připraví speciální dietní menu a k dispozici je také pokojová služba.

Lyžařské vybavení si mohou hosté uložit v lyžárně. Jen 200 metrů od penzionu se nachází malá lanovka. Další lanovky a sjezdovky jsou vzdálené 1,5 kilometru.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension U Wondracku:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Internetové připojení není k dispozici, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Expresní přihlášení/odhlášení, Pokojová služba, Služba praní, Služba žehlení, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension U Wondracku

Jiné možnosti ubytování ve středisku Dolní Malá Úpa a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension U Wondracku