Pension Kuželka, Dřevěnice

| Středisko: Dřevěnice

Pension Kuželka stojí na kopci v obci Dřevěnice, 9 km od Prachovských skal, které leží v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nabízí sezónní bazén, bezplatné Wi-Fi a parkování.

Všechny prostorné ubytovací jednotky jsou vybavené satelitní TV a žehličkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Každé ráno se v penzionu podává snídaně a k dispozici je také polopenze. Kuželka leží asi 200 metrů od obchodu s potravinami a restaurace.

Stejně daleko je to na zastávku autobusu Dřevěnice, a hosté mohou navštívit aquapark v Jičíně, který leží 7 km od penzionu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Kuželka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Rybaření, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (formou bufetu), Snídaně do pokoje, Expresní přihlášení/odhlášení, Úschova zavazadel, Doprava na letiště, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Kuželka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Dřevěnice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Kuželka