Hotel Diana, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Diana se nachází jen 15 minut chůze od lanovky ke sjezdovkám z Čertovy Hory. Na místě je otevřena restaurace à la carte s českou i mezinárodní kuchyní.

Pokoje v hotelu Diana mají buď vlastní nebo společnou koupelnu. Na hotelové terase se hosté mohou najíst a kochat se výhledem do kraje.

Do 50 metrů od hotelu hosté najdou krytý bazén, vířivku, saunu, posilovnu a solárium. Stejně daleko je také bowlingová dráha.

Na běžkách si mohou hosté skvěle zalyžovat v lyžařském areálu Jakušice vzdáleném 3 km. Autobus staví přímo u hotelu. Krásné výhledy si užijete na rozhledně Štěpánka v Kořenově, autem 15 minut odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Diana:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Diana

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Diana