Orea Vital Hotel Sklar, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Tento hotel se nachází na klidném místě na okraji lesa a má vlastní velké wellness centrum, kam mají hosté vstup zdarma a mají tu k dispozici bazén, parní lázeň a vířivku.

Harrachov je známé české horské středisko a hotel stojí pouhých 5 minut od jeho centra v nadmořské výšce 700 metrů. V roce 2006 prošel hotel rekonstrukcí a je ideální pro pohodlný, relaxační a regenerační pobyt v překrásné horské oblasti.

Detailní informace a rezervace pokojů - Orea Vital Hotel Sklar:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Venkovní bazén, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Turecká/Parní lázeň, Minigolf, Krytý bazén, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snack bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Business centrum, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Směnárna, Obchod se suvenýry, Čištění bot, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 6 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Orea Vital Hotel Sklar

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Orea Vital Hotel Sklar