Pension Encián, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Pension Encián stojí 500 metrů od lyžařského střediska v Harrachově a 10 minut pěšky od centra. Nabízí ubytování v pokojích s dřevěným nábytkem a satelitní TV. Vyhřívaný a krytý venkovní bazén lze využít od května do října.

Součástí všech pokojů je posezení a koupelna se sprchou. Ve všech funguje bezplatné Wi-Fi.

Pension Encián je obklopený zahradou se slunnou terasou a grilem. Na požádání jsou poskytovány masáže a v areálu si můžete také zahrát stolní tenis. Nejlépe si odpočinete v sauně, která je přístupná za příplatek.

Každý den se podává snídaně formou bufetu. Pro hosty je zde také společenská místnost s TV a společná kuchyň.

Pouhé 3 km od penzionu můžete navštívit Mumlavské vodopády a za 10 minut dojdete k hřišti na minigolf. V centru Harrachova je také pivovarské a hornické muzeum. Soukromé hotelové parkoviště lze využít zdarma.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Encián:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Stolní tenis, Pěší turistika, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Encián

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Encián