Pension Hollmann, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Pension Hollmann, který umožňuje příjezd na lyžích až ke vchodu, se nachází přímo v lyžařském rezortu Harrachov, hned vedle lanovky na Čertovu horu. Poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích s bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory.

Hollmann Pension připravuje snídaně formou bufetu. K relaxaci mohou hosté za příplatek využít saunu a vířivku přímo v objektu. Tento penzion je ideální pro rodiny. Poskytuje službu hlídání dětí a nechybí v něm vnitřní herna pro děti. Zdarma můžete u objektu parkovat a využívat jeho lyžárnu.

Pokoje mají balkón nebo malou předzahrádku a najdete v nich posezení s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Ze společných prostor je všem hostům k dispozici plně vybavená kuchyň.

Do centra Harrachova s bazénem, ​​tenisovým kurtem, golfovým hřištěm a horolezeckou stěnou dojdete pěšky za 15 minut. Přímo od penzionu budete mít přístup k cyklistickým a turistickým stezkám v Krkonoších.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Hollmann:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Herna, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Hlídání dětí/Služby pro děti, Turistické informace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Hollmann

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Hollmann