Penzion Sport Čermák, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Tento rodinný penzion se nachází na klidném místě 5 minut chůze od centra Harrachova a 500 metrů od harrachovského lyžařského střediska. Hosté mohou využít slevy ve zdejším sportovním obchodě, lyžařské škole a půjčovně lyží. K dispozici je Wi-Fi zdarma.

Penzion Sport Čermák s výhledem na les nebo Čertovu hora nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s dřevěným nábytkem i podlahami, posezením a TV. Koupelny jsou společné.

Čermák Sport Penzion nabízí svým hostům možnost využívat zdejší společnou kuchyň. Na požádání je možné zajistit každodenní donášku snídaně na pokoj. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště.

Penzion je vzdálen 200 metrů od tenisových kurtů a veřejných krytých i venkovních bazénů a 250 metrů od restaurace. Golfové hřiště a železniční stanice Harrachov se nachází 3 km odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Sport Čermák:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Směnárna, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Sport Čermák

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Sport Čermák