Sport hotel POMI, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Tento 3hvězdičkový hotel v Harrachově v Krkonoších nabízí saunu a vířivku, bezplatné Wi-Fi a tradičně zařízené pokoje s balkonem. Hotel stojí 100 metrů od lyžařského areálu Čertova Hora.

Sport hotel POMI nabízí ubytování ve světle zařízených pokojích se satelitní TV, posezením a elegantním dřevěným nábytkem. Ve všech pokojích je moderní koupelna.

V hotelu POMI je k dispozici lyžárna a půjčovna lyžařského vybavení. Plavecký bazén a minigolf se nachází pouhých 250 metrů od hotelu. Poblíž hotelu je i bobová dráha a cyklostezka.

Každý den v hotelu POMI začíná bohatou snídaní formou bufetu. Zhruba za 5 minut dojdete od hotelu pěšky k řadě obchodů a hospod.

POMI Sport Hotel nabízí možnost bezplatného parkování. Vlakové nádraží v Harrachově leží 1 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sport hotel POMI:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Herna, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Směnárna, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sport hotel POMI

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sport hotel POMI