Sporthotel Rýžoviště, Harrachov

| Středisko: Harrachov

Sporthotel je krkonošské chatě a nachází se v centru lyžařské oblasti Rýžoviště. Nabízí restauraci se specialitami české kuchyně a bezplatné fitness centrum.

Sjezdovky a sedačková lanovka na Čertovu horu jsou vzdálené jen 20 metrů. Běžkařské tratě na Lysou horu začínají přímo před hotelem.

Sporthotel Rýžoviště nabízí barevné pokoje s vlastní koupelnou, konferenčním stolkem s židlemi, satelitní TV, pevným dřevěným nábytkem a měkkými koberci. Ve společných prostorách hotelu Rýžoviště je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

V restauraci si můžete vychutnat typické české pokrmy. Sporthotel Rýžoviště provozuje také bar s nabídkou více než 70 druhů whisky, kde můžete popíjet a relaxovat.

Naleznete zde také hernu pro mladší hosty, billiard a stolní fotbálek pro ty starší. Můžete si také pronajmout lyže a kola a zamluvit lekce lyžování. K dispozici jsou také masáže.

Autobusová zastávka Sporthotel se nachází přímo před budovou. Autobusem se dostanete na vlakovou stanici Harrachov. Sporthotel Rýžoviště leží 1,5 km od centra Harrachova.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sporthotel Rýžoviště:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Fitness centrum, Lyžování, Herna, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Směnárna, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sporthotel Rýžoviště

Jiné možnosti ubytování ve středisku Harrachov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sporthotel Rýžoviště