Apartmány Rosa Krkonoše, Horní Maršov

| Středisko: Horní Maršov

Toto zařízení se nachází v Horním Maršově, v těsné blízkosti Rýchorského lesa, na okraji Krkonošského národního parku. Lyžařská oblast Černá Hora – Janské Lázně je vzdálená 5 km. Wi-Fi je dostupné zdarma v celém objektu.

Apartmány Rosa Krkonoše nabízí prostorné apartmány s výhledem na svěží okolní zeleň. Mají obývací pokoj s pohovkou, dobře vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelnou a TV a koupelnu se sprchou.

Hosté mohou posedět a relaxovat na zahradě. Za příplatek je zde možné využít gril. Terasa je také příjemné místo pro odpočinek.

Autobusová zastávka Horní Maršov 1 je vzdálená 2 km. K dispozici je autobus pro cyklisty a bezplatný skibus. Na běžkařskou trať Krkonošská magistrála to odtud máte 500 metrů.

Celá oblast je proslulá vhodnými podmínkami pro turistiku, cykloturistiku a k rybolovu. Rosa Krkonoše Apartmány jsou vzdálené 9 km od sedačkové lanovky na nejvyšší vrchol České Republiky-Sněžku a 3 km od lesního hrádku Aichelburg.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Rosa Krkonoše:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril , Lyžování Lyžárna , Aktivity Rybaření, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika , Úschova zavazadel , Bezbariérové, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké , Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Rosa Krkonoše

Jiné možnosti ubytování ve středisku Horní Maršov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Rosa Krkonoše