Chalupa u smrku, Horní Polubný

| Středisko: Horní Polubný

Tato malebná dřevěná horská chata leží v klidném prostředí v obci Horní Polubný, 6 km od lyžařského areálu Harrachov. Disponuje pokoji s vlastní koupelnou a zahradou s venkovním bazénem a grilem.

Chalupa u smrku připravuje snídaně a večeře. Jen 20 metrů od penzionu se nachází restaurace a k obchodu s potravinami je to 300 metrů. Najdete zde také 2 plně vybavené společné kuchyně.

Wi-Fi a parkování jsou zdarma. Děti si mohou hrát na hřišti a k úschově lyží a jízdních kol můžete využít samostatnou místnost přímo v penzionu.

U objektu najdete malou sjezdovku pro děti. Sjezdovka Černé Říčky je odtud vzdálena 2 km a do lyžařského rezortu Harrachov dojedete autem za 10 minut. Přírodní rezervaci Osada Jizerka dělí od penzionu U Smrku 4 km.

Penzion stojí 300 metrů od autobusové zastávky Kořenov-Horní Polubný a 800 metrů od vlakového nádraží Kořenov.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chalupa u smrku:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chalupa u smrku

Jiné možnosti ubytování ve středisku Horní Polubný a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chalupa u smrku