Hotel Břízky, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Hotel Břízky se nachází v klidné lokalitě u přehrady v Jablonci nad Nisou a nabízí různá sportovní zařízení, prostorné pokoje, výbornou kuchyni, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště.

Hotel Břízky má sportovní zařízení zahrnující tenisovou halu, 8 venkovních tenisových kurtů, 2 kryté kurty na squash, 2 badmintonové kurty, fotbalové hřiště a kryté golfové hřiště. K dispozici je také sauna, vířivka a infračervená kabina.

Hotel Břízky se nachází 1,5 km od aquaparku v Jablonci. V zimě si můžete zalyžovat v Jizerských horách a v létě se zde věnovat pěší turistice. V okolí na vás čekají také běžkařské tratě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Břízky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Squash, Krytý bazén, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Služba praní, Služba žehlení, Svatební apartmá, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Designový hotel, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Břízky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Břízky