Hotel Merkur – Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Hotel Merkur se nachází na začátku pěší zóny v centru Jablonce nad Nisou a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. V hotelu je nekuřácká i kuřácká restaurace. Za 2 minuty dojedete autem do lyžařského areálu Dobrá Voda.

Ve všech pokojích najdete TV s plochou obrazovkou a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem.

Hotel Merkur nabízí možnost využívat lyžárnu, úschovnu zavazadel a výtah. Ráno se podává snídaně formou bufetu a na požádání je dostupná také pokojová služba. Nechybí ani lobby bar, ve kterém se uvolníte u sklenky vašeho oblíbeného nápoje. V hotelu můžete navštívit i solnou jeskyni, která slouží k léčbě dýchacích cest.

Na vlakové nádraží Jablonec nad Nisou dojdete pěšky za 3 minuty. V sousedství hotelu můžete navštívit Muzeum skla a bižuterie i celou řadu restaurací a obchodů. Na hlavní náměstí je to pouhých 250 metrů a hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

Přibližně 10 km od hotelu leží Liberec a za 15 minut dojedete autem do dalších 2 lyžařských areálů. Skibus staví přímo před hotelem. Za 10 minut dojedete od hotelu autem na místa s vyhlídkou.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Merkur – Jablonec nad Nisou:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Služba praní, VIP pokoje, Služba žehlení, Směnárna, Fax/Kopírka, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 6 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Merkur – Jablonec nad Nisou

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Merkur – Jablonec nad Nisou