Hotel Zlaty Lev, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Hotel Zlatý Lev se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou, 300 metrů od hlavního náměstí a autobusového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hosté si mohou odpočinout v hotelové sauně.

V restauraci, kde se podávají pokrmy tradiční české kuchyně a steaky, obdrží hoteloví hosté slevu. V létě můžete stolovat venku.
Den mohou hosté každé ráno zahájit snídaní formou bufetu.

Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Většina z nich má koberce a bílé stěny s dřevěnými trámy.

Z hotelu Zlaty Lev můžete vyrazit na exkurzi do tradičních městských skláren, vzdálených 800 metrů. Za 5 minut odtud dojdete k plaveckému bazénu a sportovní hale.

Skibus staví pouhých 100 metrů od hotelu a hosté si mohou zalyžovat v lyžařském areálu v Bedřichově. Z hotelu Zlaty Lev dojedete za 10 minut do aquaparku a do zoo.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Zlaty Lev:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Aktivity Denní tisk, Sauna, Lyžování, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Recepce 24 hodin denně, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Služba žehlení, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlaty Lev

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlaty Lev