Pension Ayky, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Pension Ayky stojí pěšky 15 minut od Jablonce nad Nisou a disponuje bazénem, saunou a masážemi. Na vyžádání připravuje čerstvá jídla.

Penzion se nachází 1 km od lyžařského střediska Dobrá Voda a nabízí výhled na město a Jizerské hory.

Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu. Otevírá se z nich výhled do okolí. Pokoje jsou barevné a mají koberce nebo dřevěné podlahy.

V celém objektu fugnuje bezplatné Wi-Fi. Pension Ayky připravuje každé ráno snídaně formou bufetu.

V okolí můžete trávit čas pěšími výlety, jízdou na kole a procházkami nebo se vydávat na návštěvu různých hradů a zámků či do chráněné krajinné oblasti Český ráj. Pension Ayky je vzdálený 8 km od Javorníku a 12 km od Severáku.

V penzionu Ayky nechybí ani garáž pro motocykly. V Jablonci nad Nisou na vás čeká centrum vodních a zimních sportů, zoo, botanická zahrada a přehrada.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Ayky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Lyžování, Solárium, Masáže, Vířivka, Krytý bazén (po celý rok), Jídlo a pití Bar, Obědové balíčky, Turistické informace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Ayky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Ayky